Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

JAM SESSION NIGHT

21 lutego | 20:00

Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!

THE ROB RYAN ROADSHOW (USA/BERLIN)

22 lutego | 21:00

Rockin Roots Music – A Killer mix of Rockabilly,Rhythm n Blues, Roadhouse Rock n Soul!

MEDIC PARTY

28 lutego | 20:00

Wspólnie z Parlament Studentów Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie zapraszamy na kolejną edycję MEDIC PARTY do Free Blues Clubu! Czeka nas zabawa na dwóch salach przy muzyce w klimatach lat 60′ 70′ 80′ i 90′!

MORRISON TRES

29 lutego | 21:00

Jedyne w Polsce koncert-widowisko oddające legendarny klimat rocka lat 60./70.!
Wirtuozerska mieszanka rocka progresywnego i bluesa w klimacie the Doors, Pink Floyd, King Crimson, SBB…, a do tego psychodeliczne animacje tworzone na żywo!

DAMIAN UKEJE – KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET

6 marca | 21:00

Podczas koncertu Damian Ukeje zagra akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu.

ALMOST CHARLIE (DE)

7 marca | 21:00

Zespół Almost Charlie został utworzony przez duet kompozytorski: niemieckiego wokalisty / gitarzysty Dirka Homutha i nowojorskiego autora tekstów Charliego Masona.

JAM SESSION NIGHT

13 marca | 20:00

Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!

STONEROSES – Rock & Roll Night

14 marca | 21:00

Zapraszamy na rock & rollowy wieczór z zespołem STONEROSES.

Już w 14 marca usłyszymy najlepsze przeboje takich zespołów jak Whitesnake, Deep Purple, Led Zeppelin!

LEIF DE LEEUW BAND (HOLANDIA)

20 marca | 21:00

Najlepszy gitarzysta blues-rockowy Beneluxu! Leif de Leeuw, młody, utalentowany gitarzysta oraz dwukrotny zdobywca nagrody dla młodych talentów Sena Young Talent Guitar Award (w 2009 i 2013), wraz z zespołem tworzy przystępną, ale trudną do opisania muzykę.
Słychać w niej wpływy Blues Rocka, Funku, Soulu, Piosenki Autorskiej i Rocka Symfonicznego, co pozwoliło im wygrać prestiżową nagrodę Dutch Blues Challenge pod koniec 2014 roku oraz European Blues Award w kategorii ‘Najlepszy zespół 2015’ ,a Leif został wybrany najlepszym blues (rockowym) gitarzystą z Beneluxu w marcu 2016 i 2017!

Dudley Taft Band (USA)

21 marca | 21:00

Dudley Taft, to bez wątpienia wschodząca gwiazda amerykańskiej sceny blues-rockowej.
Po blisko 30 latach pracy z różnymi zespołami, (od typowo rockowych rodem z Los Angeles, po grunge prosto z Seattle, na czele ze Sweet Water z którym towarzyszył w trasach Alice in Chains oraz Second Comig z którym nagrywał dla Capitol Records umieszczając swój przebój na ścieżce dżwiękowej filmu ,,Szósty Zmysł’’ z Bruce Willis’em), Dudley dojrzał do powrotu swoich wczesnych inspiracji bluesowymi mistrzami i poprowadzenia bandu firmowanego własnym nazwiskiem.

JAM SESSION NIGHT

27 marca | 20:00

Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!

DIRTY DEEDS – III urodziny zespołu!

28 marca | 21:00

Koncerty Dirty Deeds zaczynają się od trzęsienia ziemi… potem zaś napięcie nieprzerwanie rośnie. Nie może być inaczej, gdy na scenie spotkają się cztery żywioły, które łączy wspólny pierwiastek – HARD ROCK.
Usłyszycie covery m.in.: AC/DC, UFO, Judas Priest, Billy Idola, Deep Purple, The Kinks, a także Oddziału Zamkniętego, Lady Pank, TSA, Perfectu i Dżemu.